HÍREK / NEWS / Nachrichten

Versenynaptár / Timetable / Zeitplan
Start Felvezető / Handler / Hundeführer Kutya neve / Name of the dog / Name des Hundes Idulás nyomra / Start to the tracking field  Szombat / Saturday / Samstag Vasárnap / Sunday / Sonntag
A B C A B C
1 IT Stefano Mutti Bull vom Scahttenjager 6:00 16:00 17:00 7:00
2 FI Pertti Lantto Dobechester Calvert 6:00 16:00 17:10 7:10
3 FI Terhi Kauppinen Briska's Doris 6:00 16:20 17:20 7:20
4 SE Malin Björklund Mira von der Burgstätte 6:00 16:20 17:30 7:30
5 DE Rebecca Demberger Kapeh vom Hellerwald 6:00 16:40 17:40 7:40
6 FI Sari Niiranen Dobechester Caldwell 6:00 16:04 17:50 7:50
7 CZ1 Aleš Pokorný Yvet Pasecké Údolí 8:00 9:00 12:00 13:00
8 DE Armin Buschmann Index vom Hellerwald 8:00 9:10 12:00 13:10
9 FI Tarja Piirainen Diragos Septula 8:00 9:20 12:20 13:20
10 CZ2 Franz Docekal Belolobo von der Pegnitzraten 8:00 9:30 12:20 13:30
11 DE Claudia Fuhrmann Lucia von der Burgstätte 8:00 9:40 12:40 13:40
12 ES Aaron Garcia Sanchez Baghira vom Neuland 8:00 9:50 12:40 13:50
13 SK Ing. Milan Chudý Ezy von Spellen 9:00 10:00 10:00 11:00
14 AT Mag. Herbert Kornfeld Djara vom Lahnschlösschen 9:00 10:10 10:00 11:10
15 IT Valerio Vanini Eques di Audendum Est 9:00 10:20 10:20 11:20
16 NL2 Sasika Kosters de Boer Eagan v/d Fivelborgh 9:00 10:30 10:20 11:30
17 IT Sandra Foroni Trip 9:00 10:40 10:40 11:40
18 HU Günther Judit Berborinco Axa - Thea 9:00 10:50 10:40 11:50
19 SE Camilla Dahlgren Cape Secure Artillery 10:00 11:00 8:00 9:00
20 AT Gerhard Umgeher Hatari Opus Meum 10:00 11:10 8:00 9:10
21 NL1 Davy Wertz Athos vom Beelzebub 10:00 11:20 8:20 9:20
22 DE Angelika Gabel Katharina vom Hellerwald 10:00 11:30 8:20 9:30
23 HU Sasvári Frigyes Umbro 10:00 11:40 8:40 9:40
24 SE Tommy Andersson Dobfanciers Vizir 10:00 11:50 8:40 9:50
25 NL1 Patrik Voermans Lexus les Deux Peupliers 7:00 14:00 15:00 8:00
26 BE Manfred Kaiser Ijuri vom Warringhof 7:00 14:00 15:10 8:10
27 SE Eleonor Sjörgen Mea von der Burgstätte 7:00 14:20 15:20 8:20
28 HU Csepregi Kinga Ataraxie's Diablo 7:00 14:20 15:30 8:30
29 FI Petri Aalto Dinico Unico del Conte Drago 7:00 14:40 15:40 8:40
30 CZ1 Daniela Cahová Juliette Josephine Alary Aslar 7:00 14:40 15:50 8:50
31 AT Gernot Straub Lilli v. d. Lüssenwiese 8:00 12:00 13:00 9:00
32 CZ2 Leona Sosnová Apollo od Novomlýnských jezer 8:00 12:00 13:10 9:10
33 ES Jose Alberto Martinez Garcia Danafox's Nabuco 8:00 12:20 13:20 9:20
34 CZ1 Marie Klvaňonvá C' Victoria from 14th Meridian 8:00 12:20 13:30 9:30
35 IT Dino Baratella Ogan de' Andreoli 8:00 12:40 13:40 9:40
36 GB Derek Elmslie Darkiss Maximus Decimus At Kinmonth 8:00 12:40 13:50 9:50
37 IT Oriana Roma Bacco de' Andreoli 9:00 10:00 11:00 10:00
38 DE Klaus Peter Altvater Hunter vom Hellerwald 9:00 10:00 11:10 10:10
39 DK Pernille Marie Nielsen Brown Chief Ayden 9:00 10:20 11:20 10:20
40 SE Ingela Jacobsson Diragos Javanth 9:00 10:20 11:30 10:30
41 CZ1 Ludĕk Šilhavý Harlequin Gumby 9:00 10:40 11:40 10:40
42 HU Such Ferenc Gamon von Gini House 9:00 10:40 11:50 10:50
43 DE Anastasios Ramoglou Franzfreiherr vom Dragonerreich 10:00 8:00 9:00 11:00
44 CZ2 Pavel Pluhar Idar Gumby 10:00 8:00 9:10 11:10
45 SK Mihók Milan Bugatti vom Freyer Tal 10:00 8:20 9:20 11:20
46 HU Csoszanszky Szilvia Sasha di Modello 10:00 8:20 9:30 11:30
47 CZ1 Roman Tkačuk Krystal Kasey Alary Aslar 10:00 8:40 9:40 11:40
48 HU Sipos Tibor János Concordia De La Scytha 10:00 8:40 9:50 11:50
A hivatalos tréning a stadionban és az orvosi vizsgálat /Május 20. Péntek / Offiziellen trainings im Stadion und Veterinaerkontrolle / 20. Mai Freitag/ Official training in the stadion and vet control / May 20 Friday /
Ország / Land / Country Tréning / Training / Training Orvosi vizsgálat / Tierartzkontroll / Vet control
AUSZTRIA / AUSTRIA / ÖSTERREICH (3) 8.00 - 8.15 8:15
BELGIUM / BELGIUM / BELGIEN (1) 8.20 - 8.25 8:25
CSEHORSZÁG / CZECH REPUBLIC / TSCHECHIEN TEAM 1 (5) 8.30 - 8.55 8.55
CSEHORSZÁG / CZECH REPUBLIC / TSCHECHIEN TEAM 2 (3) 8.55 - 9.10 9:10
DÁNIA / DENMARK / DÄNEMARK (1) 9.10 - 9.15 9:15
EGYESÜLT KIRÁLYSÁG / UNITED KINGDOM / VEREINIGTES KÖNIGREICH (1) 9.20 - 9.25 9:25
FINNORSZÁG / FINLAND / FINNLAND (5) 9.30 - 9.55 9:55
HOLLANDIA / NETHERLANDS / NIEDERLANDE TEAM 1 (2) 10.00 -10.10 10:10
HOLLANDIA / NETHERLANDS / NIEDERLANDE TEAM 2 (1) 10.10-10.15 10:15
NÉMETORSZÁG / GERMANY / DEUTSCHLAND (6) 10.20 -10.50 10:50
OLASZORSZÁG / ITALY / ITALIEN (5) 10.55 -11.20 11:20
ROMÁNIA / ROMANIA / RUMÄNIEN (1) 11.25 -11.30 11:30
SPANYOLORSZÁG / SPAIN / SPANIEN (2) 11.35 -11.45 11:45
SVÉDORSZÁG /SWEDEN / SCHWEDEN (5) 11.50 -12.15 12:15
SZLOVÁKIA / SLOVAKIA / SLOWAKEI (2) 12.20 -12.30 12:30
MAGYARORSZÁG / HUNGARY / UNGARN (6+1) 12.35 -13.10 13:10

Copyright © 2016 Hungária Dobermann Klub